Kılavuzlar

UZAKTAN EĞİTİM

1. Öğrencilerimiz için Uzaktan Eğitim-Öğretim Açıklaması..................................... Görmek için lütfen TIKLAYINIZ....

2020 - 2021 Eğitim - Öğretimi Güz Dönemi Staj Uygulaması için TIKLAYINIZ...

Öğrencilerimizin E-posta adreslerine ilişkin önemli duyuru için TIKLAYINIZ...

UKEY e-sınav yardım sayfası için TIKLAYINIZ... E-Sınav cevaplama kılavuzu ve sıkça sorulan sorular ve yanıtları için TIKLAYINIZ... 

E-sınav cevaplama videolu anlatımlar için TIKLAYINIZ...

Mezuniyet işlemleri süreci için TIKLAYINIZ...

2. Öğretim Elemanları için Uzaktan Eğitim-Öğretim Açıklaması............................. Görmek için lütfen TIKLAYINIZ...

Öğretim Elemanları için Google Drive Kullanım Kılavuzu için TIKLAYINIZ...

Öğretim Elemanları için Google Meet Kullanım Kılavuzu için TIKLAYINIZ...

Öğretim Elemanları için Google Classroom Kullanım Kılavuzu için TIKLAYINIZ...

UKEY'de e-sınav (test) hazırlama videosu için TIKLAYINIZ...

UKEY'de e-sınav (klasik) hazırlama videosu için TIKLAYINIZ...

UKEY e-sınav yardım sayfası için TIKLAYINIZ... E-Sınav hazırlama kılavuzu için TIKLAYINIZ... 

E-sınav hazırlama videolu anlatımlar için: Soru havuzu hazırlamaE-Sınav hazırlamaGruplar için E-Sınav hazırlama

E-sınavlara ilişkin sıkça sorulan sorular ve yanıtları için TIKLAYINIZ...

Genel Rapor Uzaktan Eğitim Bölüm 1

Genel Rapor Uzaktan Eğitim Bölüm 2

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [24-Eyl-2020]

İçerik Görüntüleme : [730]