Kuruluştan Günümüze Bölüm Başkanlarımız

Bölüm Başkanlarımız

(Teşekkürlerimizle...)

 

 

       

         Prof. Dr. Haşmet BAŞAR

         (05.11.1982 - 17.09.1985)

 

 

 

           

 

           Prof. Dr. Sami GÜVEN

         (18.09.1985 - 02.11.1986)

 

 

         

       Prof. Dr. A. Murat DEMİRCİOĞLU

           (03.11.1986 - 11.09.1988)

 

 

       

       Prof. Dr. Nurhan AKÇAYLI

       (12.09.1988 - 26.03.1996)

 

 

 

       

      Prof. Dr. Tahir BAŞTAYMAZ

        (27.03.1996 - 12.09.2000)

 

 

       

         Prof. Dr. Yusuf ALPER

       (13.09.2000 - 14.11.2006)

 

 

 

       Prof. Dr. Veysel BOZKURT

        (15.11.2006 - 16.09.2009)

 

 

 

         Prof. Dr. Yusuf ALPER

       (17.08.2009 - 14.05.2013)

 

 

   

             Prof. Dr. Serpil AYTAÇ

          (15.05.2013 - 25.02.2019)

 

 

 

       

          Prof. Dr. Yusuf ALPER

      (05.03.2019 - Devam ediyor)

 

 

 

 

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [02-Eyl-2021]

İçerik Görüntüleme : [231]