Bölüm Başkan ve Yardımcılarımız

DÖNEM

GÖREVİ

ADI-SOYADI

BAŞLAMA

BİTİŞ

 

 

 

 

 

2009-2013

BAŞKAN


Prof.Dr. Ali Osman DEMİR


24.05.2009


- 24.05.2013


BAŞKAN YARDIMCISI

Doç.Dr. Ş. Tülin AKKAYA ASLAN

24.05.2009

- 24.05.2013

Doç.Dr. Eşref IŞIK

24.05.2009

- 24.05.2013


 


 


 


 


 

2013-2016

BAŞKAN


Prof.Dr. Ali Osman DEMİR


24.05.2013


- 24.05.2016


BAŞKAN YARDIMCISI

Doç.Dr. Ş. Tülin AKKAYA ASLAN

29.05.2013

- 24.05.2016

Doç.Dr. Aliİ VARDAR

29.05.2013

- 26.05.2015

Doç.Dr. Nazmi İZLİ

27.05.2015

- 24.05.2016


 


 


 


 


 

2016-2019

BAŞKAN


Prof.Dr. Ali Osman DEMİR


24.05.2016


- 24.05.2019


BAŞKAN YARDIMCISI

Doç.Dr. İlker KILIÇ

24.05.2016

- 22.06.2017

Doç.Dr. Nazmi İZLİ

24.05.2016

- 03.11.2017

Doç.Dr. Ferhat KURTULMUŞ

3.11.2017

- 24.05.2019

Doç.Dr. Erkan YASLIOĞLU

23.06.2017

- 24.05.2019


 


 


 


 


 

2019-2022

BAŞKAN


Prof.Dr. Ali VARDAR


27.05.2019


- 30.03.2022


BAŞKAN YARDIMCISI

Prof.Dr. Erkan YASLIOĞLU

27.05.2019

- 30.03.2022

Doç.Dr. Ferhat KURTULMUŞ

27.05.2019

- 30.03.2022


 


 


 


 


 

2022- 

BAŞKAN


Prof.Dr. Ercan ŞİMŞEK


1.04.2022


- Halen


BAŞKAN YARDIMCISI

Doç.Dr. Ferhat KURTULMUŞ

1.04.2022

- Halen

Doç.Dr. Müge KİRMİKİL

1.04.2022

- Halen

Anasayfaya Dön

İçerik Ekleme Tarihi : [11-Nis-2022]

İçerik Görüntüleme : [234]